O nas

Stanowimy jedną z czterech marek, działających w ramach firmy OPEGIEKA. Odpowiednie wykorzystanie potencjału marek SKY, LAB, GEO i IT oraz wewnętrzna współpraca sprawiają, że możemy realizować złożone, interdyscyplinarne projekty z zakresu geospatial intelligence.
Poznaj inne marki OPEGIEKA!
O nas

Pasja

Do naszego zespołu trafiają ludzie, dla których przetwarzanie i pozyskiwanie danych przestrzennych oraz obsługa nowoczesnych urządzeń pomiarowych to coś więcej niż praca. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, ponieważ lotnictwo i teledetekcja sprawiają nam radość.

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Wielu z nas posiada państwowe uprawnienia zawodowe. Stosowane przez nas rozwiązania tworzymy i udoskonalamy od wielu lat. Możemy zagwarantować doskonałą obsługę techniczną i wsparcie merytoryczne. Wciąż się rozwijamy i zbieramy nowe doświadczenia, podczas nowych projektów, prac badawczo-rozwojowych, konferencji i targów branżowych oraz szkoleń i kursów.

Technologia

Nasze zamiłowanie do nowoczesnych technologii oraz ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że nieustannie inwestujemy w najnowsze dostępne na rynku urządzenia. Korzystamy ze sprzętu i oprogramowania wiodących producentów w branży. Pozyskujemy zobrazowania przestrzenne w najwyższych dostępnych rozdzielczościach oraz tworzymy opracowania tematyczne.

Ciekawostki

  • Korzystamy tylko z czasu UTC.
  • Gramy drużynowo
  • Aktualną prognozę pogody mamy w małym palcu.
  • Przed odejściem od biurka krzyczymy „od śmigła!”.
  • Gdy nie latamy, rozmawiamy o lataniu.
    Gdy nie rozmawiamy o lataniu, czytamy o lataniu.
    Gdy nie czytamy o lataniu – coś jest nie tak…
  • Wolimy przebywać na lotnisku niż w biurze.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Siedziba firmy

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

sky@opegieka.pl

Oddział w Warszawie

ul. Grzybowska 80/82 lok. 700

00-844 Warszawa