Oferta

Mobilne mapowanie

Street Hive

Street Hive to mapowanie mobilne na żądanie, dzięki któremu można w ciągu 24 godzin od pozyskania danych uzyskać gotowe, przetworzone dane. Co ważne, Street Hive nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani szkoleń, dzięki czemu jest bardziej dostępny dla szerszego grona użytkowników. 

Sercem Street Hive jest sensor, którego obsługa została maksymalnie uproszczona i wymaga minimalnej ingerencji człowieka. Rozwiązania mapowania mobilnego realizujemy w partnerstwie z firmą Cyclomedia. 

 

Street Hive

DCR

DCR to kompleksowa usługa umożliwiająca pozyskiwanie danych z pułapu mobilnego w postaci chmur punktów LiDAR oraz zdjęć panoramicznych 3D z zintegrowanymi chmurami punktów LiDAR. Dane te są pozyskiwane co 5 metrów podczas przejazdu samochodem ze specjalnym sensorem. Następnie zebrane dane są przetwarzane i hostowane.

Dodatkowo, usługa gwarantuje anonimizację, obejmującą twarze i tablice rejestracyjne, a także zapewnia dostęp do przeglądarki danych StreetSmart. Rozwiązania mapowania mobilnego realizujemy w partnerstwie z firmą Cyclomedia.

 

DCR

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Siedziba firmy

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

sky@opegieka.pl

Oddział w Warszawie

ul. Grzybowska 80/82 lok. 700

00-844 Warszawa